Marcin Grzelecki

Data urodzenia: January 5, 1982

Obecne organizacje

ALLIN TAX

Członek Zarządu:

  • od 3 grudnia 2018

Udziałowiec:

  • od 3 grudnia 2018 - 1400 udziałów o łącznej wartości 70.000,00 zł

DALI ELEPHANTS

Prezes Zarządu:

  • od 28 czerwca 2021

INGATLAN

Prezes Zarządu:

  • od 17 czerwca 2016

LSW ACCOUNTING

Prezes Zarządu:

  • od 15 kwietnia 2016

LSW THIRTEEN

Prezes Zarządu:

  • od 28 sierpnia 2015

MG INNOVATIONS

Prezes Zarządu:

  • od 19 sierpnia 2015

Udziałowiec:

  • od 19 sierpnia 2015 - 99 udziałów o łącznej wartości 4 950,00 złotych

PICASSO GUERNICA

Prezes Zarządu:

  • od 24 czerwca 2021

SPORTS AND MEDIA RIGHTS

Prezes Zarządu:

  • od 15 listopada 2014 do 23 czerwca 2015
  • od 3 marca 2017 do 11 września 2019

Udziałowiec:

  • od 15 listopada 2014 do 23 czerwca 2015 - 99 udziałów o łącznej wartości 4 950,00 złotych
  • od 3 marca 2017 - 99 udziałów o łącznej wartości 4.950,00 złotych

TOKKIN INVESTMENT

Prezes Zarządu:

  • od 15 kwietnia 2016

Udziałowiec:

  • od 2 sierpnia 2018 - 99 udziałów o łącznej wartości 4.950,00 zł

VAN GOGH SUNFLOWERS

Prezes Zarządu:

  • od 24 czerwca 2021

Historyczne organizacje

AGO ESPORT

Prezes Zarządu:

  • od 11 kwietnia 2016 do 17 stycznia 2018

BONITO

Prezes Zarządu:

  • od 27 stycznia 2014 do 14 kwietnia 2022

CONSUL INVESTMENT

Prezes Zarządu:

  • od 6 maja 2016 do 29 maja 2018

FAMBUD BIS

Udziałowiec:

  • od 17 sierpnia 2012 do 12 czerwca 2015 - 100 udziałów o łączniej wysokości 5.000,00 zł

JOINT INVESTMENT

Prezes Zarządu:

  • od 21 grudnia 2016 do 4 stycznia 2018

L-TECH

Prezes Zarządu:

  • od 25 września 2013 do 18 lutego 2015

Udziałowiec:

  • od 25 września 2013 do 18 lutego 2015 - 40 udziałów o łącznej wartości 2 000,00 złotych

LSW TWENTY TWO

Prezes Zarządu:

  • od 15 listopada 2014 do 13 maja 2016

Udziałowiec:

  • od 15 listopada 2014 do 2 października 2017 - 99 udziałów o łącznej wartości 4 950,00 złotych

MGS COMPANY

Prezes Zarządu:

  • od 15 grudnia 2016 do 27 czerwca 2018

MYI EUROPE

Prezes Zarządu:

  • od 15 grudnia 2016 do 28 września 2017

SECURITIES TRUST

Prezes Zarządu:

  • od 12 października 2017 do 9 maja 2019

SULLA INVESTMENT

Prezes Zarządu:

  • od 15 kwietnia 2016 do 20 listopada 2017

TUDOR

Prezes Zarządu:

  • od 26 września 2013 do 3 stycznia 2019

VERDE

Prezes Zarządu:

  • od 10 maja 2016 do 29 stycznia 2018

WALK

Prezes Zarządu:

  • od 15 kwietnia 2016 do 9 października 2017

Powiązania

Połączeń bezpośrednich: 3. Średni wiek: 45.666666666666664.

Michał Krysik

Lat: 40. Połączeń: 1

Maciej Ślusarek

Lat: 53. Połączeń: 1