Piotr Adam Lamk

Data urodzenia: March 24, 1987

Obecne organizacje

FARMACIA VERDE

Prezes Zarządu:

  • od 9 maja 2016 do 30 kwietnia 2019
  • od 23 grudnia 2019

Wiceprezes Zarządu:

  • od 15 grudnia 2015 do 9 maja 2016

Udziałowiec:

  • od 15 grudnia 2015 do 9 maja 2016 - 30 udziałów o łącznej wartości 3.000,00 złotych
  • od 9 maja 2016 do 30 kwietnia 2019 - 34 udziały o łącznej wartości 3.400 zł
  • od 23 grudnia 2019 do 24 sierpnia 2021 - 33 udziały o łącznej wartości 3.300,00 złotych
  • od 24 sierpnia 2021 - 50 udziałów o łącznej wartości 5.000,00 złotych

KREDENS ZIOŁOWY

Członek Zarządu:

  • od 2 lutego 2015

Udziałowiec:

  • od 2 lutego 2015 - 50 udziałów o łącznej wartości 2.500,00 zł

LIFECC

Prezes Zarządu:

  • od 31 stycznia 2019 do 5 grudnia 2019
  • od 27 sierpnia 2021

Wiceprezes Zarządu:

  • od 5 grudnia 2019 do 27 sierpnia 2021

Udziałowiec:

  • od 31 stycznia 2019 do 5 grudnia 2019 - 95 udziałów o łącznej wartości 4.750,00 zł.
  • od 5 grudnia 2019 do 27 sierpnia 2021 - 40 udziałów o łącznej wartości 2.000,00 złotych
  • od 27 sierpnia 2021 - 100 udziałów o łącznej wartości 5.000,00 złotych

Historyczne organizacje

CENTRUM ZDROWIA LIFEMEDICA

Wiceprezes Zarządu:

  • od 15 grudnia 2015 do 5 października 2021

Udziałowiec:

  • od 15 grudnia 2015 do 21 lipca 2022 - 30 udziałów o łącznej wartości 3.000 zł

CLINICA COSMETOLOGICA SPOŁKA Z OGRANCZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wiceprezes Zarządu:

  • od 16 grudnia 2015 do 28 marca 2022

Udziałowiec:

  • od 16 grudnia 2015 do 5 czerwca 2018 - 30 udziałów o łącznej wartości 3.000,00 złotych
  • od 5 czerwca 2018 do 23 lutego 2023 - 40 udziałów o łącznej wartości 4.000 złotych

FREE THINK

Prezes Zarządu:

  • od 31 marca 2014 do 28 listopada 2014

Udziałowiec:

  • od 31 marca 2014 do 28 listopada 2014 - 95 udziałów o łącznej wartości 9500,00

LIFEMEDICA

Prezes Zarządu:

  • od 27 marca 2019 do 5 listopada 2019

Wiceprezes Zarządu:

  • od 4 sierpnia 2015 do 27 marca 2019
  • od 5 listopada 2019 do 25 marca 2022

Udziałowiec:

  • od 4 sierpnia 2015 do 28 maja 2018 - 30 udziałów o łącznej wartości 1.500,00 zł
  • od 28 maja 2018 do 27 marca 2019 - 40 udziałów o łącznej wartości 2.000 złotych
  • od 27 marca 2019 do 5 listopada 2019 - 97 udziałów o łącznej wartości 4.850 złotych
  • od 5 listopada 2019 do 10 marca 2023 - 40 udziałów o łącznej wartości 2.000 złotych

MEDICAL ANGELS

Prezes Zarządu:

  • od 15 grudnia 2015 do 17 września 2021

Udziałowiec:

  • od 15 grudnia 2015 do 28 maja 2018 - 50 udziałów o łącznej wartości 5.000 zł
  • od 28 maja 2018 do 7 lipca 2022 - 40 udziałów o łącznej wartości 4.000 zł

Powiązania

Połączeń bezpośrednich: 3. Średni wiek: 43.666666666666664.

Marcin Bielonko

Lat: 47. Połączeń: 1