Jakub Rafał Smaga

Data urodzenia: September 28, 1983

Obecne organizacje

"DOMY, BIURA, APARTAMENTY DEVELOPMENT"

Prezes Zarządu:

  • od 29 grudnia 2017

Wiceprezes Zarządu:

  • od 21 maja 2014 do 29 grudnia 2017

Udziałowiec:

  • od 21 maja 2014 do 9 marca 2015 - 1000 udziałów o łącznej wartości 100.000,00 zł
  • od 9 marca 2015 do 10 stycznia 2017 - 900 udziałów o łącznej wartości 90.000,00 zł
  • od 10 stycznia 2017 do 19 sierpnia 2019 - 1 000 udziałów o łącznej wartości 100.000,00 zł
  • od 19 sierpnia 2019 - 1.900 udziałów o łącznej wartości 190.000,00 zł

CELIOS

Wiceprezes Zarządu:

  • od 26 kwietnia 2013

Udziałowiec:

  • od 26 kwietnia 2013 do 19 grudnia 2014 - 3/16 części w 9995 udziałach o łącznej wartości 499750,00 zł na zasadach współwłasności z beatą moniką smaga, katarzyną marią smaga, marią anną smaga, maciejem janem smaga
  • od 19 grudnia 2014 do 7 kwietnia 2015 - 3/16 części udziałów w 9995 udziałach o łącznej wartości 1449275 zł na zasadach współwłasności z beatą moniką smagą, katarzyną marią zimniak, marią anną smagą, maciejem janem smagą.
  • od 20 sierpnia 2015 do 27 września 2021 - 9.000 udziałów o łącznej wartości 1.305.000,00 zł

DAWNE PODHALE

Wiceprezes Zarządu:

  • od 30 kwietnia 2020

Udziałowiec:

  • od 30 kwietnia 2020 - 20 (dwadzieścia) udziałów o łącznej wartości 1.000 (jeden tysiąc) złotych

DAWNE ZAKOPANE WITKIEWICZA

Prezes Zarządu:

  • od 19 lutego 2020

Udziałowiec:

  • od 19 lutego 2020 - 45 (czterdzieści pięć) udziałów o łącznej wysokości 2.250,00 (dwa tysiące dwieście pięćdziesiąt) złotych

K58

Udziałowiec:

  • od 24 stycznia 2020 do 23 czerwca 2020 - 30 udziałów o łącznej wartości 1.500,00 zł
  • od 23 czerwca 2020 - 25 udziałów o łącznej wartości 1250 zł

MOUNTAIN RESORT

Wiceprezes Zarządu:

  • od 16 lutego 2023

Udziałowiec:

  • od 30 listopada 2020 do 27 kwietnia 2021 - 25 udziałów o łącznej wartości 1.250,00 zł
  • od 27 kwietnia 2021 - 60 udziałów o łącznej wartości 3.000,00 zł

OLD NEW INVESTMENT

Członek Zarządu:

  • od 26 maja 2020

Udziałowiec:

  • od 26 maja 2020 do 7 grudnia 2020 - 25 udziałów o łącznej wartości 1250,00 pln
  • od 7 grudnia 2020 do 20 sierpnia 2021 - 49 udziałów o łącznej wartości 2.450,00 zł
  • od 20 sierpnia 2021 - 100 udziałów o łącznej wartości 5.000,00 zł

OLD NEW STĄŻYSKA

Członek Zarządu:

  • od 28 marca 2019 do 11 października 2019
  • od 20 stycznia 2021

Udziałowiec:

  • od 28 marca 2019 - 33 udziałów o łącznej wartości 1650,00 zł

OLD NEW ZAKOPANE

Członek Zarządu:

  • od 25 lutego 2019

Udziałowiec:

  • od 25 lutego 2019 do 17 grudnia 2019 - 5050 udziałów o łącznej wartości 2.500,00 pln
  • od 17 grudnia 2019 do 15 grudnia 2020 - 50 udziałów o łącznej wartości 2.500,00 pln
  • od 15 grudnia 2020 do 23 sierpnia 2021 - 25 udziałów o łącznej wartości 1.250,00 pln
  • od 23 sierpnia 2021 do 30 czerwca 2023 - 49 udziałów o łącznej wartości 2.450,00 zł

STOWARZYSZENIE PIRAMIDION

Rada nadzorcza:

  • od 9 kwietnia 2021

Historyczne organizacje

DBA

Prezes Zarządu:

  • od 10 czerwca 2015 do 30 listopada 2020

Wiceprezes Zarządu:

  • od 3 listopada 2014 do 10 czerwca 2015

Udziałowiec:

  • od 3 listopada 2014 do 30 listopada 2020 - 50 udziałów o łącznej wartości 2.500,00 zł

KUTIKAI

Udziałowiec:

  • od 16 stycznia 2017 do 29 sierpnia 2018 - 49 udziałów o łącznej wartości 2 450,00 zł

Powiązania

Połączeń bezpośrednich: 14. Średni wiek: 52.27272727272727.

Jacek Kościółek

Lat: 60. Połączeń: 1

Jarosław Gieras

Lat: 48. Połączeń: 1

Dariusz Drzewiecki

Lat: 63. Połączeń: 1

Beata Monika Smaga

Lat: 61. Połączeń: 1